Bim Tavuk Fiyatları

Bim tavuk fiyatları, 60 TL ile 160 TL arasında değişir. Bütün tavuk fiyatı 65 TL iken, tavuk kanat fiyatı ise 164 TL’dir. Tavuğun bölümüne ve miktarına göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Bim, ucuz fiyat politikasını tavuk ve tavuk ürünlerinde de sürdürmektedir. Farklı türden tavuk etlerinin fiyatları, diğer marketlere ve kasaplara göre çok daha uygundur. Bundan dolayı da Bim tavuk fiyat seviyesi yakından takip edilir. Yazımızın devamında Bim tavuk fiyatları ile ilgili detaylı listeye yer almaktadır.

Bim Tavuk Fiyatları 2024

Bim tavuk fiyatları, tercih edilen tavuk eti türüne göre farklılık gösterir. Tüm tavuk fiyatı 63 TL seviyelerindeyken, üst kanat fiyatı ise yaklaşık 40 TL’dir. Güncel tavuk fiyatları şu şekildedir:

ÜrünFiyat (TL)
Bim Bütün Tavuk (Poşet)63 TL
Bim Tavuk Baget77 TL
Bim Tavuk But (Kalçalı)63 TL
Bim Tavuk Göğsü72 TL
Piliç Pirzola109 TL
Piliç Parmak Bonfile131 TL
Piliç Kelebek Pirzola98 TL
Piliç Izgara Tava164 TL
Piliç But İncik109 TL
Fırınlık Piliç70 TL
Bim Üst Kanat138 TL
Bim Tavuk Ciğeri38 TL
Bim Tavuk Bonfile142 TL
Bim Tavuk (Baget Lale)120 TL
Bim Kanat164 TL
Bim Çorbalık Tavuk26 TL
Bim Baget Piliç65 TL

Buradaki rakamlar, Bim’in fiyat politikalarına ve enflasyona göre farklılık gösterebilir. Dolayısıyla sizlerle paylaşmış olduğumuz listedeki tavuk fiyatlarının değişebileceği unutulmamalıdır.

Bim Tavuk Göğsü Fiyat Ne Kadar?

Bim tavuk göğsü fiyatı, 72 TL’ olarak belirlenmiştir. Enflasyon ve benzeri etkenler nedeniyle buradaki rakamlar zaman içerisinde farklılık gösterebilir.

Tavuk göğsü, farklı yemeklerde kullanıldığından ve tamamen et olduğundan dolayı en fazla tercih edilen tavuk bölümlerinden biridir. Bundan dolayı tavuk göğsü fiyat seviyesi yakından takip edilmektedir.

Bim Tavuk Nasıl?

Bim, soğuk zinciri koruyarak tavuk satışı yapan bir market zinciridir. Genellikle orta kalite olarak kabul edilecek markalara ait tavuk ürünlerini satmaktadır.

Bim’de Satılan Tavuk Markaları Neler?

Bim’de satılan tavuk ürünlerinin markalara Tazem ve Lezita şeklindedir.

Bu ürünü oyla

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir