BİM Ped Fiyatları 2023
|

BİM Ped Fiyatları 2024

Mağazalardan uygun hijyenik ped analizi yaparken Bim ped fiyatları 2024 güncel bilgilere bakılması gerekmektedir. Bim mağazası 1995 yılından beri hem temizlik hem hijyenik ürünler satmaya devam etmektedir.

Pedler, rahatsız hissi vermesini ve iç çamaşırların kirlenmesini engellemektedir. Özel günlerde kullanılan pedlere ek olarak günlük hayat için de pedler bulunmaktadır. Günlük pedler ıslaklığı emer ve yüzeyin altına çeker.

Kendinizi ferah hissetmek istiyorsan bim ped fiyatları ile bu sorununun çözümünü inceleyebilirsiniz.

Güncel Ped Markaları

Kadınların en önemli ihtiyaçlarının başında ped gelmektedir. Hem günlük hem de özel günler için kullanılacak ped çeşitlerini birçok marka üretmektedir. Orkid, molped, sleepy, carefree, kotex, scarlett, benri ve softy günlük ped markalarında tercih edilenlerdendir.

Sleppy natural soft, kotex, orkid ultra ve orkid platinum, carefree, natracare, molped, scarlett ve lal hijyenik pedler arasında ilk sıralarda yer alırlar. Ped markalarına göre ve tiplerine göre fiyatlar değişebilir.

En uygun en kaliteli pedler için Bim ped fiyatlarına bakmakta yarar var. Ped markaları seçilirken pedlerin kokuyu hapseden, sızıntıyı engelleyen ve hızlı emici olmasına dikkat edilir.

%100 doğal pamuk ürünler, plastikten ve parfümden arındırılmış ürünler markalarda aranan özelliklerdir. Bu özelliklere dikkat edildiğinde Bim ped fiyatları 2024 ücretlendirmesi ve bütçeye uygunluk açısından değerlendirmeye alınabilir.

Bütün BIM fiyatlarına göz atmak için: Tıkla

En Uygun BİM Ped Fiyatları 2024

Mağazadan mağazaya markadan markaya göre ped fiyatlarında çok fazla çeşit görülmektedir. Bim’de özellikle Scarlett, Orkid, Lal ve Kotex markalarını görebilirsiniz. Bim’den ped satın almak isteyen kullanıcılar Bim ped fiyatı ve marka incelemesi yapmasına dikkat etmesi gerekir.

Ekonominin hızla değiştiği günlerde ped fiyatlarında araştırmaların yapılması çok doğaldır. Zamların çoğalması Bim ped fiyatları 2024 etiketleri de etkilemiş olabilir. Sadece Bim’de satılan Scarlett ped markası günlük, normal ve gece olmak üzere 3 çeşittir.

Bim Ped
Bim Ped

Normal paketler 10’lu ve gece paketleri 7’li olarak satışa sunulmaktadır. Scarlett normal ve gece paketlerinin satış fiyatları 25 TL’den başlamaktadır. Bim’de satılacak ve en çok tercih edilen markaların Orkid Platinum hijyenik peddir. Orkid Platinum hijyenik gece pedi 10’lu 30 TL’den başlamaktadır. Kotex hijyenik ped normal 12’li 35 TL’den satılmaktadır.

A101’deki ürün fiyatlarına bakmak isterseniz: Tıkla göz at

Ped Paketinde Kaç Tane Var?

Scarlett marka ped paketinde 20 adet iken Molped marka pedlerde bir paket içerisinde 36 tane ped bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde kullanıcıların Bim ped fiyatı hakkındaki sorularının cevaplarını derledik.

Bimde hangi marka ped var?

Bim marketlerde Scarlett ve molped marka pedler en kolay bulunanlarıdır.

Bimde ped ne kadar 2022?

Bim ped fiyatları 2022 senesinde Molped’in günlük pedleri 12 TL bandında satılmaktadır.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere Bim ped fiyatları 2024 senesinde ne alemde bu konuya değinmiş olduk. Umuyoruz işinize yarayan bilgilendirici bir içerik olmuştur.

5/5 - (2 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir