BİM Kek Fiyatları 2023
| |

Güncel BİM Kek Fiyatları 2024

Abur cubur için, misafirlere pratik ikram için vazgeçilmez ürün kekler. BİM kek fiyatları sektör içinde uygunluğu ile bilinmektedir ve tercih nedeni olmaktadır. BİM mağazalarında da kekler, uygun fiyatları, kaliteleri ve çeşitliliği ile sevenlerini beklemektedir.

Türk kültürünün özellikle de misafir geldiğinde değişilmez ikramlarından olan kekler, çoğu zaman vakitsizlikten ya da yapımını bilmediğimiz için hazır olarak alınmaktadır. Geçmişte bu kadar popüler olmasa da günümüz hazır tüketim çağında oldukça popülerdir. Bu popülerliğin getirisi olarak ta BİM farklı farklı lezzetlerde kek türlerini müşterilerine sunmaktadır.

Tek lokmalık ürünlerden büyük keklere kadar ebat çeşitliliği de sunan BİM kek ürünleri, kakaolu, sade, üzümlü, fındıklı, vişneli ve diğer birçok farklı aromasıyla da alternatif lezzetleri de sunmaktadır.

Güncel BİM Kek Fiyatları 2024

2024 yılı için geçerli olacak BİM Kek fiyatları aşağıdaki gibi belirlenmiştir;

BİM KekGramFiyatı
Ülker Olala Mini Sufle 162 GR16216 TL
Ülker Dankek Rulo Pasta GR23215 TL
BİM Casey Kek Çikolatalı Kek18010 TL
BİM Casey Kek Kakaolu / Meyveli Baton Kek2209 TL
ETİ Popkek Kakao Kremalı604 TL
ETİ Popkek Muz Kremalı18013 TL
ETİ Browni İntense504 TL
BİM Kek Fiyatları Tablosu

Ancak unutulmaması gereken bir kaç konu vardır. BİM Kek fiyatları da diğer firma ve ürünlerinin fiyatlarında olduğu gibi bölgeden bölgeye ufak değişikliklere uğrayabilir.

Daha da önemlisi ülkemizde ekonominin aşırı değişkenliği yarın bizlere neler getirir bilmek mümkün değildir.

Bir diğer içeriğimize göz atabilirsiniz: BİM Dost krema fiyatı

BİM’de Hangi Kekler Var?

BİM marketleri genellikle farklı markalardan çeşitli kekleri satmaktadır. Hangi keklerin bulunup bulunmadığı, BİM marketinin yerel stoklarına, mevsimsel ürünlerine ve promosyonlarına göre değişebilir.

Size en yakın BİM marketine giderek ürün stoklarını kontrol etmeniz veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ürün disponibilitesini öğrenmeniz en iyisi olacaktır.

Anlık olarak BİM marketlerinde bulunan kek markaları ise şu şekilde:

  • ETİ
  • Casey
  • Ülker

Şeklinde bu markalarında alt ürünlerinde pek çok farklı türde kek bulunuyor.

BİM Kekleri Neden Tercih Edilmelidir?

Kekler, eskiden ev hanımlarının misafirleri geldiğinde hazırladığı, özel günlerde hazırladığı özel ikramlar olarak bilinirdi.

Bim Kek
Bim Kek

Ancak günümüzde kek yapımını bilen sayısının eskiye nazaran azalması, çalışan kadın sayısının artması, kadın veya erkek bu tip şeylere vakit ayıramayacak kadar yoğun bir hayatın içinde olması bizi zor duruma sokabiliyor.

Bütün BİM ürünlerinin fiyatları için: BİM Kategorisi

Aynı zamanda vakit olsa bile evde kek yapmanın malzeme maliyetleri düşünüldüğünde hızlı, pratik, ekonomik bir tercih olarak BİM’den ağız tadınıza göre kek almak çok daha mantıklı bir hal almaktadır. BİM Kek fiyatları da doğal olarak tercih yapmanızda en önemli neden olacaktır.

kaynak: https://guncelmarketfiyati.com/bim-kek-fiyatlari/

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kısımda sizlere BİM kek fiyatlarına ilişkin kullanıcılarımızın sormuş olduğu soruları derledik ve cevaplandırdık.

Bim kakaolu kek kaç TL?

BİM’de bulunan kakaolu keklerin genel ortalama fiyatı 7.5 TL iken en ucuz 4 TL bandında kakaolu kek bulunabiliyor.

Bim kek ne kadar?

BİM’deki keklerin türü, markası ve kalitesine göre fiyatları da değişmektedir. BİM’den alabileceğiniz en ucuz kek ise 3 TL’dir.

Bim kutu kek ne kadar?

Bir koli casey kek kutusu, içerisinde 75 adet 45 gramlık casey kek bulundurmaktadır. Her bir koli, 75 casey kek içermektedir ve 1 koli fiyatı 120 TL’ye satılmaktadır.

1 Casey kek kaç kalori?

Casey keklerinde 100 gramı için 484 kalori bulunmaktadır.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere BİM kek fiyatları hakkında bilgiler vermek istedik. Umuyoruz işinize yarayan güzel bir içerik sunabilmişizdir.

5/5 - (2 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir