BİM Dost Yoğurt Fiyatı 2023
| |

BİM Dost Yoğurt Fiyatı 2024

2024 yılı için BİM yoğurt fiyatları ve özellikle de BİM Dost yoğurt fiyatı birçok ürün gibi merak edilmeye devam etmektedir. BİM marketleri, Dost markası ile birlikte en sevilen tüketim ürünlerinden biri olan yoğurt konusunda en iyi ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de yaşanan son 1 yıl içerisindeki enflasyon oranları ve getirisi olan fiyat artışları, tüm tüketim ürünlerinde beklenenin çok üstünde zamlara neden olmuştur.

Özellikle de süt ürünleri konusunda 2022’nin bu son günlerinde, neredeyse et ürünleriyle aynı seviyelere gelen hatta geçen bir durum ortaya çıkmıştır.

BİM Dost Yoğurt Fiyatı 2024 Ne Kadar?

BİM marketlerinde satılan Dost marka yoğurtların 2024 yılı fiyatları da birçok ürünün fiyatı gibi merak edilmektedir. Dost Yoğurt fiyatı 2024 yılı güncellenmiş hali aşağıdaki gibidir;

  • BİM Tam Yağlı Dost Yoğurt – 3000 Gram Fiyatı: 38.90 TL
  • BİM Tam Yağlı Dost Yoğurt – 1500 Gram Fiyatı: 19.90 TL
  • BİM Tam Yağlı Dost Yoğurt – 500 Gram Fiyatı: 14.90 TL
  • BİM Dost Kaymaklı Tava Yoğurt – 1500 Gram Fiyatı: 33.45 TL
  • BİM Dost Süzme Yoğurt – 900 Gram Fiyatı: 29.90 TL

BİM’de bulunan diğer yoğurtlar: Tıkla

BİM yoğurt fiyatları özellikle Dost markası ile birlikte BİM marketlerde ekonomik bütçe arayan tüketiciler için doğru adres olduğunu göstermektedir. Hem bütçesel hem de taze ürün anlamında Dost yoğurtları, BİM yoğurtları arasında yerini almaktadır.

İlginizi çekebilir: BİM Ped Fiyatları

Dost Yoğurt Nerede Satılıyor?

Aktif olarak Dost marka yoğurtları 2024 senesinde Bim marketlerinde bulabilir, ortalama 25 TL civarında bir fiyata temin edebilirsiniz.

Yoğurt Kültürü ve Neden Yoğurt?

Türk kültürünün en iyi temsilcilerinden olan yoğurt, Orta Asya Türklerinden beri kullanılmakta olan en ana besin maddelerinden biridir ve çok sevilmektedir. İsminin farklı dillerde de yoğurt olarak geçmesi bu ürünün bir Türk yapımı ürün olduğunu ispat eder niteliktedir.

Bol kalsiyum ve protein bulundurduğu için oldukça sağlıklı bir ürün olan yoğurt, BİM marketlerde de en kaliteli ve taze markalarıyla bulunmaktadır.

Göz at: BİM Kek Fiyatları

BİM yoğurt fiyatları açısından günümüz koşullarına rağmen oldukça uygun fiyatlı hizmet veren bir markettir. Dost yoğurt fiyatı da bu ekonomik marketteki en uygun, kaliteli ve taze ürünlerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlere BİM dost yoğurt fiyatı hakkında sorulan klasik soruları ve cevaplarını derleyeceğiz.

BİM’de yoğurt var mı?

Evet, BİM marketlerinde yoğurt ile beraber pek çok süt ve süt ürünü uygun fiyatlar çerçevesinde bulunmaktadır.

BİM yoğurt ne kadar 2022?

BİM Dost yoğurt fiyatı 2022 senesinde 900 gramlık paket olarak 46 TL’ye satışı gerçekleştirilmektedir.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere popülerliğini koruyan BİM Dost yoğurt fiyatı ile ilgili detaylara değindik. Umuyoruz işinize yarayan güzel bir içerik sunabilmişizdir.

5/5 - (2 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir