Bim TV Fiyatları

Bim TV fiyatları, 10.000 TL ile 20.000 TL arasında değişir. Televizyonun markası, teknik özellikleri ve büyüklüğü fiyatları direkt olarak etkiler. Küçük sayılabilecek ekrana sahip seçenekler. 10.000 TL seviyesine daha yakın fiyatlara satılırken, büyük ekranlı televizyonların fiyatları ise genellikle 20.000 TL üzerindedir.

Bim TV Fiyatları 2024

Bim, aktüel ürünler kapsamında müşterilerine televizyonlar getirmekte ve satışa sunmaktadır. Diğer zincir marketlerde istenilen zaman bulunan televizyonları Bim’den almak isteyenler, aktüel ürünlerle gelmesini beklemek zorundadır. Ayrıca gelen ürünleri de genellikle farklı markalara ait olmaktadır.

Bim’de satılan televizyon markaları ve özellikleri farklılık gösterdiği için fiyatlar da farklılık göstermektedir. Son dönemlerde gelen ürünlere bakarak Bim TV fiyatları şu şekilde listelenebilir:

55″ 4K Smart Ultra HD TV22.000 TL
43″ 4K Ultra HD Smart TV18.000 TL
50″ DW9900 Ultra HD Webos Led TV20.000 TL
50″ UHD SMART TV19.500 TL

Bim’de Hangi Marka Televizyonlar Satılıyor?

Bim’de satılan televizyonların markaları sabit olmayıp, farklılık göstermektedir. Bim’in satış politikası ve televizyon markaları ile yapmış olduğu anlaşmalar kapsamında satılan markalar değişebilmektedir. Bim’de satılan bazı TV markaları şu şekildedir:

  • Dijitsu
  • Woon
  • TCL
  • JVC
  • Hi Level
  • Elton
  • LG
  • Sony

Bim TV Kullanıcı Yorumları

Bim’de satılan televizyonları alan kullanıcıların önemli bir bölümünün yorumu olumludur. Ürünlerin orijinal olduğundan, ses ve görüntü kalitesinin ise beklentileri karşıladığından söz etmektedirler. Az bir bölümü ise servis ve kurulum konusunda farklı şikayetleri dile getirmiştir.

Bim’den Televizyon Alınır Mı?

Bim’de satılan televizyonlarla ilgili bazı ön yargılar vardır. Ancak bu televizyonlar bilindik ve güvenilir markalara aittir ve BİM bu konuda sadece satıcıdır. Ürünü aldığınız andan itibaren kurulum ve diğer işlemler, satın aldığınız televizyonun markasına ait servis tarafından yapılır.

Bim’de Satılan Televizyonlar Orijinal Mi?

Bim’de satılan televizyonlar orijinaldir. Markaların orijinal ürünleri olup, kurulum ve garanti gibi işlemler, ilgili markanın yetkili servisi tarafından yapılmaktadır.

Bim’de Televizyon Kaç TL?

Bim’de satılan televizyonların fiyatları 10.000 TL ile 20.000 TL arasında değişir. Televizyonun büyüklüğüne bağlı olarak daha pahalı ve daha ucuz ürünler de vardır.

Bu ürünü oyla

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir