Bim Pirinç Fiyatları

Bim pirinç fiyatları, tercih edilen ürüne göre değişir. Ancak ortalama olarak Bim pirinç kg fiyatları, 35 TL ile 45 TL arasında değişir. Yerli ve baldo pirincin fiyatı nispeten daha yüksek iken, ithal pirinç ise daha uygun fiyattan satılır. Fakat baldo pirinç, gerek boyut gerekse de lezzet açısından ithal seçeneklere göre çok daha kalitelidir.

Bim Pirinç Fiyatları 2024

Bim, müşterilerine farklı pirinç seçenekleri sunar. Ancak sunulan seçeneklerin tamamı, Bim’in kendi markası olan Efsane isimli markaya aittir. Bim Efsane pirinç fiyatları aşağıdaki gibidir:

Ürün İsmiFiyat
Efsane 2,5 kg Baldo Pirinç108,00 TL
Efsane 5 kg Osmancık Pirinç239,00 TL
Efsane 1 kg Baldo Pirinç45,50 TL
Efsane 2,5 kg Pilavlık Pirinç57,50 TL
Efsane 2,5 kg Osmancık Pirinç85,50 TL
Efsane 1 kg Pilavlık Yerli Pirinç35,50 TL
Efsane 2,5 kg Yerli Pilavlık Pirinç82,50 TL
Efsane 1 kg Yasemin Kokulu Pirinç82,50 TL
Efsane 1 kg Ekonomik Pilavlık Pirinç28,50 TL

Buradaki fiyatlar, başta enflasyon olmak üzere farklı unsurlara göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca Bim tarafından uygulanan fiyat politikasına bağlı olarak fiyatlar değişebilir.

Efsane Baldo Pirinç Fiyatı

Bim’de veya farklı bir markette satılan farklı türden pirinçler vardır. Pilavlık, Osmancık ve Baldo gibi türler bulunur. Bunlar arasından en kaliteli olanın Baldo olduğuna inanılır ve Baldo pirinç daha fazla tercih edilir. Bim Baldo pirinç fiyatları şu şekildedir:

  • Efsane 2,5 kg Baldo Pirinç: 108,00 TL
  • Efsane 1 kg Baldo Pirinç: 45,50 TL

Bim’de Pirinç Fiyatları Ne Kadar?

Bim’de satılan pirinçlerin kg fiyatları 35 TL ile 45 TL arasında değişir. İthal olan pirinçlerin kg fiyatları ise 30 TL seviyesinin biraz altındadır.

Bim’de Satılan Pirinç Nerenin?

Bim’de satılan pirinçlerin büyük kısmı Türkiye (Çorum) menşeili ürünlerdir. Ancak zaman zaman yurtdışından ithal edilen ürünler de ithal pirinç olarak satışa sunulmaktadır. İthal pirinçler daha küçük boyutu ile yerli pirinçlerden kolay şekilde ayırt edilebilmektedir.

Bu ürünü oyla

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir