IQOS Elektronik Sigara İncelemeleri

IQOS, yeni nesil bir elektronik sigara olup, sağlamış olduğu avantajlar ve kolaylıklar ile son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir. Beklenti ve ihtiyaçlara cevap verme oranı yüksek olan bu elektronik sigara, klasik sigaraların zararlı etkilerinin büyük kısmına sahip değildir. Bundan dolayı keyifli ve nispeten sağlıklı bir sigara deneyimi sunmuş olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

IQOS Elektronik Sigara Nedir?

IQOS, aerosol oluşturma sistemine sahip olan bir tür elektronik sigaradır. İçerisine yerleştirilen tütün çubuklarını belli bir sıcaklığa kadar ısıtan ve böylece tütünden oluşturulan aerosolun kullanıcılara ulaşmasını sağlayan bir cihazdır. Cihaz, ısıtıcı ve tütün çubuğu olmak üzere iki temel bileşenden meydana gelir.

·         Farklı IQOS modelleri vardır. Cihazın türüne uygun tütün çubukları kullanılır.

Dahili bataryaya sahip olan bu cihaz, şarj edilerek kullanılmaktadır. Kısa sürede şarjı tamamen dolmakta ve kullanıcılarına kaliteli bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Tütünü yakmaması ve yaklaşık 5-6 dakika boyunca tütünden buhar üretmesi, en önemli özellikleridir. Ayrıca yanma olmadığından dolayı normal sigaraların sağlığa zararlı etkilerinin büyük bir kısmı IQOS cihazlarda yoktur. Böylece kısmi olarak sağlıklı bir deneyim sunar.

IQOS Hakkında Bilinmesi Gerekenler

IQOS, sahip olduğu özellikler ve sağladığı avantajlar ile dikkat çeker. Bu ürün ile ilgili bilinmesi gereken önemli detaylar şu şekildedir:

·         Klasik sigaradan elde edilen dumanda bulunan zararlı kimyasalların yaklaşık olarak %95’i, IQOS tarafından üretilen buharda bulunmaz.

·         Tütünden buhar, tütünün ısıtılması ile elde edilir. Bu süreçte yanma olayı yaşanmaz.

·         Duman ve kül üretmediği gibi koku da bırakmaz. Elde veya ağızda herhangi bir kokuya neden olmaz.

·         Gerçek sigaraya benzer bir içme deneyimi sağlar. Sigara tiryakilerinin beklentilerini genel olarak karşılar.

·         Cihazın kullanılabilmesi için tütün çubuğuna ihtiyaç duyulur. Kullanıcılar, heets olarak da bilinen bu tütün çubuklarını kendi zevklerine ve tarzlarına göre alabilir.

·         Kullanımı son derece kolaydır ve tek bir kullanım ortalama 5 dakika sürer.

·         Geleneksel sigaradan %95 oranında daha sağlıklı olsa da sağlık açısından bazı zararları olduğu unutulmamalıdır.

IQOS, sahip olduğu özellikler ile beklentileri yüksek oranda karşılayan bir elektronik sigaradır. Uygun fiyatlı IQOS sigara satın almak için https://www.esigarafiyati.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu ürünü oyla

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir