Heets Silver Aroması Hakkında Bilgiler 

Heets Silver, yeni nesil elektronik sigara türlerinden olan IQOS cihazlar için geliştirilmiş bir tütün çubuğudur. Kartuş, çubuk gibi isimlerle de adlandırılan bu ürün, kullanıcılara gerçek sigara deneyimine yakın bir deneyim yaşatmaktadır. Gerek dumanı, gerek nikotini ve gerekse de aroması ile beklentileri karşıar.

Philip Morris International tarafından geliştirilen yeni nesil elektronik sigaralarda, direkt olarak gerçek tütünden oluşan özel çubuklar kullanılır. Bu çubuklar, Heets olarak isimlendirilir. Heets Silver ise özel bir tada ve aromaya sahip olan tütün çubuğu çeşididir. İçerisindeki aroma ve tat ile kullanıcıları gerçeğe yakın bir sigara deneyimi yaşamasını sağlarken, gerçek sigaranın zararlı etkilerini ise önemli ölçüde engeller.

Heets Silver Aroması

Heets Silver, gerçek sigara aroması ve tadı arayanlar için geliştirilen bir seçenektir. Baharatlı bitki notaları ile harmanlanmış tütün aromasına sahiptir. Rüzgar kadar hafif olan bu ürün, damakta ve boğazda güzel bir tütün tadı bırakır.

Bu tütün çubuğu, kullanıcılara sadece aroma değil, aynı zamanda nikotin de verir. Her bir çubukta yaklaşık olarak 0,5 mg nikotin bulunur. Bu oran, gerçek sigaradaki nikotin değerinden biraz düşük olmasına rağmen çok yakındır. Böylece kullanıcıların nikotin ihtiyacını karşılarken, onların keyiflenmesini sağlar.

Heets çubuklarının önemli kısmı gerçek sigaralarla yakın tatlara sahiptir. Her bir aromanın ve çeşidin yakın olduğu gerçek sigara tatları vardır. Heets Silver ise resmi olarak bu yönde bir iddia olmasa da kullanıcılar tarafından Parliament sigarasına benzetilir.

Bu tütün çubuğu, 4 cm uzunluğa sahiptir ve adeta gerçek bir sigaranın minyatürü görünümündedir. Cihaza yerleştirildikten sonra 5-6 dakikalık kullanım imkanı sunar. Duman yoğunluğu ise kullanıcıların beklentisini karşılar.

Heets Silver Fiyatı

Heets Silver fiyatı, 1.100 TL ile 1.250 TL arasında değişir. Satış yerlerine göre fiyatlar arasında bazı farklılıklar bulunur. Söz konusu ürün, 10’lu paketler şeklinde satılır ve her bir pakette, tıpkı gerçek sigara gibi 20 adet kartuş vardır.

Bu ürün, yeni nesil IQOS cihazları haricindeki cihazlarda kullanılır. IQOS 3 Duo, IQOS 2,4 Plus gibi cihazlarla uyumludur. Tütünün bir tarafı kapalı, diğer tarafı ise açıktır. 

Bu ürünü oyla

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir