Bim Un Fiyatı

Bim un fiyatı, 30 TL ile 130 TL arasında değişmektedir. Unun markası ve miktarı, fiyatları direkt olarak etkilemektedir. Efsane un 2 kg fiyatı 31,50 TL iken, Söke Özlüm buğday unu 5 kg fiyatı ise 84,50 TL’dir.

Bim, her üründe olduğu gibi unda da ucuz fiyat politikasını izlemektedir. Bu kapsamda kendi markası olan Efsane ve uygun fiyatları diğer markaların ürünlerini satmaktadır. Piyasadaki diğer marketlere kıyasla buradaki un fiyatları nispeten daha uygundur. Ayrıca kampanya dönemlerinde söz konusu fiyatlar daha da düşmektedir.

Bim Un Fiyatı 2024

Bim un fiyatı, aşağıdaki gibidir:

ÜrünFiyat (TL)
Bim Efsane Un 2 Kg Fiyatı31,50 TL
Bim 5 kg un Efsane Un Fiyatı67,00 TL
Bim Efsane Un 10 Kg Fiyatı129,50 TL
Söke Özlüm Buğday Unu 5 Kg Fiyatı84,50 TL

Buradaki un fiyatları, başta enflasyon olmak üzere farklı etkenlere göre değişmektedir. Bim’in satış politikası ve yapmış olduğu kampanyalar da fiyatları direkt olarak etkilemektedir. Dolayısıyla sizlerle paylaşmış olduğumuz Bim un fiyatları listesinin değişebileceği unutulmamalıdır.

Bim Efsane Un Fiyatları

Efsane, Bim’in kendi markalarından biridir. Farklı türden ürünleri bu markanın altında satışa sunan Bim, kendi üretimi olan unları da Efsane markası adı altında satmaktadır. Efsane markasına ait fiyatlar şu şekildedir:

  • Efsane 2 Kg Un Fiyatı: 31, 50 TL
  • Efsane 5 Kg Un Fiyatı: 67,00 TL
  • Efsane 10 Kg Un Fiyatı: 129,50 TL

Bim Sinangil Un 10 Kg Fiyatı

Sinangil markasına ait olan unlar, genellikle aktüel ürün olarak gelmekte ve satışa sunulmaktadır. Bim, kendisine ait olmayan markaları zaman içerisinde değiştirmesi nedeniyle Sinangil markasına ait unlar, şuanda Bim marketlerinde yer almamaktadır. Ancak ilerleyen dönemlerde bu durum değişebilir.

Bim Sinangil un 10 kg fiyatı, 135 TL’dir.

Bim’de Hangi Markaların Unu Satılıyor?

Bim’de Efsane ve Söke Özlüm markasına ait unlar satılmaktadır.

Bim Efsane Un 5 Kg Fiyatı Ne Kadar?

Bim Efsane un 5 kg fiyatı 67 TL’dir.

Bu ürünü oyla

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir