BİM Tereyağı Fiyatı 2023
| |

Kaliteli BİM Tereyağı Fiyatı 2024 Güncel

Süt ve süt ürünlerine gelen ciddi artıştan sonra tüketiciler tereyağı almanın ekonomik yollarını aramaya başladılar ve BİM tereyağı fiyatı artması sebebiyle doğal olarak en uygun marketlerin başında gelen BİM marketlerinde, BİM tereyağı fiyatı aramasını yapmaya başladılar.

Süt ürünleri üretiminin azalmaya başlaması ve süt üreticilerinin zorluklar yaşamalarının getirisi olarak süt ürünleri, günümüz enflasyon ve fiyat artışlarından nasibini en çok alan ürün gamı olmuştur.

Doğal olarak süt ve süt ürünlerinin tüketicilerin temel yaşam ürünleri arasında olması durumu içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Bu ürünlere en sağlıklı ve uygun bütçelerle ulaşabileceği yeri arayan tüketicilerin karşısına BİM çıkmaktadır.

BİM Tereyağı Fiyatı Ne Kadar 2024?

Ülkemizin en çok sevilen ve tüketilen ürünlerinden biri olan tereyağı fiyatları ve dolayısıyla en uygun fiyatlı hizmetleriyle tanınan BİM tereyağı fiyatı 2024 yılı güncellemesi aşağıda gibidir;

  • BİM Doğa Kova Tereyağı Fiyatı: 65.50 TL
  • BİM Kebir Tereyağı 500 Gram Fiyatı: 78.50 TL
  • BİM Vakfıkebir Tereyağı 500 Gram Fiyatı: 85.50 TL
  • BİM Pervin Tereyağı 250 Gram Fiyatı: 10.95 TL
  • BİM Pervin Kozalak Tereyağı 350 Gram Fiyatı: 42.95 TL
  • BİM Pervin % 82 süt oranlı 1 Kilogram Tereyağı Fiyatı: 137.90 TL

İlginizi çekebilir: BİM Dost Yoğurt Fiyatı

BİM Tereyağları Hangileridir?

BİM marketlerinde satılan farklı markalarda bir çok tereyağı bulunmaktadır. Bu tereyağı markalarının arasında en bilinen ve tercih edilenleri arasında Pervin, Dost, Vakfıkebir, Kaanlar ve Torku gelmektedir.

Tüm bu markalar ihtiyaca göre boyutları, damak lezzetine göre türleri ile alternatif formlarda tereyağlarını tüketiciler için BİM raflarında bulundurmaktadırlar. BİM tereyağı fiyatı açısından bakıldığında en ucuz ve kaliteli ürün veren marketlerin en başında gelmektedir.

Tereyağı alırken dikkat edilmesi gereken kriterler vardır. Bu kriterler; fiyat ve gramaj oranı, tereyağının içeriğindeki süt ve diğer katkı maddelerinin oranı olarak özetlenebilir.

Bunları dikkate alarak markette inceleme yaparak en doğru, en sağlıklı, en uygun fiyatlı olan sizin için en doğru olan ürünü bulmanız BİM marketlerinde mümkün olmaktadır.

Göz atabilirsiniz: BİM Krema Fiyatları

Çünkü BİM marketleri birçok ürün türünde olduğu gibi tereyağı konusunda da en iyiyi en uygun rakama sunmak ve müşterilerine doğru hizmeti vermek amacındadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlere BİM tereyağı fiyatı ve buna ilişkin kullanıcılarımızın sorularını derledik ve cevaplandırdık.

Tereyağı fiyatı ne kadar?

Tereyağı fiyatları en uygun ve kaliteli olarak Migros ve BİM’de üretilmektedir. Migrosta 500 gram tereyağının fiyatı 72.90 TL’dir.

Bim Pervin tereyağı kim üretiyor?

BİM’de satılan Pervin tereyağı Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. tarafından üretilmektedir.

Sonuç

Bu içeriğimizde güncel ve 2024 senesinde bulunan BİM tereyağı fiyatı kaç TL konusuna değindik. 🙂

5/5 - (1 vote)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir