BİM Prezervatif Fiyatları
| |

BİM Prezervatif Fiyatları 2024

Bim prezervatif fiyatları 2024 yılında çoğu ülkede var olan ve ülkemizde daha çok kendini gösteren ekonomik krizlerden dolayı bim marketlerde de fiyatlar yükselmiş durumdadır.

Bim marketlerde genelde okey prezervatif ve Lets prezervatif markasından başka prezervatif ürünleri satılmamaktadır. Bu ürünlerin fiyatlarını güncel olarak aşağıda listeledik.

BİM Prezervatif Fiyatı Kaç TL? 

Bim prezervatif fiyatı kaç TL? Sorusunu cevaplayacak olursak. Bim Lets marka prezervatifleri Lets Klasik, Lets Uzun Gece, Lets Karnaval ve Lets Ten tene olmak üzere dört çeşide ayrılmaktadır. Ürünler paketlerde 12’li olarak satılmaktadır.

Tüm çeşitlerin fiyatları genelde aynıdır. Lets marka prezervatifler Bim marketlerde ortalama olarak 2024 yılında 53,00 Türk Lirasına satılmaktadır.

 • Bim Let’s Karnaval 82.90 Türk Lirası
 • Bim Let’s Klasik 52,90 Türk Lirası
 • Bim Let’s Uzun Gece 84,90 Türk Lirası
 • Bim Let’s Ten Tene 84,90 Türk Lirası

İlginizi çekebilir: Migros rakı fiyatları

Okey Klasik Prezervatif Kaç TL?

Bim marketlerde okey klasik prezervatif kaç tl ye satılmaktadır? Bim marketlerde Okey Rötar 10’lu paket, Okey Gerçek Uyum 12’li paket, Okey Gerçek Haz 12’li paket ve Okey Gerçek Zevk 12’li paket olmak üzere dört çeşit olarak satılmaktadır.

Bu ürünlerin fiyatları ortalama olarak 49,00 Türk Lirası ile 55,00 Türk Lirası arasındadır. Detaylı olarak inceleyecek olursak;

 • Okey Rötar 10’lu Paket 53,50 Türk Lirası
 • Okey Gerçek Uyum 12’li Paket 49,00 Türk Lirası
 • Okey Gerçek Haz 12’li Paket 49,00 Türk Lirası
 • Okey Gerçek Zevk 12’li Paket 49,00 Türk Lirası

Ürünlerin fiyatları sürekli değiştiği için web sitemizde de sürekli güncelleme yapılmaktadır. Fakat en net bilgi için yine de Bim marketlerden bilgi almak daha doğrusu olacaktır.

OK Prezervatif Yırtılır mı?

OK prezervatif yırtılır mı? Bu soruya doğru bir cevap verecek olursak evet diyebiliriz. Uygun şekilde açıp kullanmadığımız taktirde tabi ki de yırtılabilmektedir.

Paketlerden yırtılmış ürün çıkmaması ve sonradan ürünün yırtılma şansını düşürmek için;

 • Son kullanma tarihi geçmiş ürün almamalıyız.
 • Ürünün paketini açarken kesici ve delici alet kullanmamalıyız.
 • Ürünü satın alırken boyutuna dikkat etmemiz gerekmektedir. Aksi taktir de dikkat etmezsek ürün dar olursa yırtılma şansı çok yüksektir. Geniş olursa da çıkma riski bulunmaktadır.

En İyi Prezervatif Markası Hangisi?

Şuan da ülkemiz sınırları içerisinde satışı yapılan prezervatif markaları oldukça fazladır. Okey, Durex, Silky Kiss, Beybi, Fiesta, S-Box, Playboy, Extasia, FE, Dodo, Cosmos, Jellia, Lovesex, Nulife, Fitone, Tak, V-Gold, Viaxi, Acura, Retard, Safex, Scream, Big Boss, Fe, Galena, Kruidvat, Parachute, Sbox ve TRAJE gibi markalar bulunmaktadır.

Bir sonraki içeriğimiz: BİM ped fiyatları

Ülkemizde bağımsız olarak yapılan bir araştırma göre Türkiye’de en çok satılan yani en çok kullanılan prezervatif markası Okey Rötor olarak bilinmektedir. Buna göre en iyi prezervatif markası Okey Rötardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde insanların BİM prezervatif fiyatları ve buna ilişkin kondomlarla alakalı merak ettikleri diğer konuları derledik, cevaplandırdık.

Marketlerde prezervatif satılıyor mu?

Evet günümüzde A101, Şok, BİM, Migros başta olmak üzere popüler ve kurumsal çoğu market zincirinde prezervatifler satılmaktadır.

Kondom fiyat nedir?

Güncel kondom fiyatları paketli alımları adete vurduğumuz zaman ortalama olarak 4-5 TL bandına gelmektedir.

18 yaşından küçük prezervatif alabilir mi?

Prezervatif alımlarında bir yaş sınırı söz konusu değildir. 18 yaşından küçük bireylerde marketlerden prezervatif satın alabilir.

Sonuç

Bu içeriğimizde BİM kondom fiyatları ve değişik markalardaki prezervatifler hakkında sizlere bilgi verdik.

5/5 - (1 vote)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir