Chat GPT Fiyatı

Chat GPT Fiyatı Ne Kadar 2024

Yeni çıkan dil yöntemleri kullanarak bize çıktı veren Chat GPT fiyatı açıklandı. Bu fiyat skalası dolar bazında da olsa Türk lirası olarakta karşılığını sizler için derledik.

Chat GPT Paralı mı?

Chat GPT şuanda ücretsiz olarak kullanılabilse de Chat GPT ekibinin maliyetleri çok arttığı için ücretli bir sürüm çıkartmak durumunda kaldılar. Ücretsiz sürüm halen kullanılabilse de pek çok kes bağlantılar kesilmekte, sunucu hataları vermekte ve verdiği cevaplar daha basitleşmekte.

Ücretli olan Chat GPT üyeliği ile aylık olarak ödeme yaparak daha hızlı, tam donanımlı ve performanslı bir Chat GPT’ye sahip olabilirsiniz.

Chat GPT Fiyatı Kaç TL?

Chat GPT fiyatı profesyonel plan olarak aylık 42 dolar olarak belirlenmiştir. Belirlenen fiyat dolar bazında sabit kalsa da ülkemizdeki kur sebebiyle TL karşılığı değişebilir. Şu anda 42 dolarlık Chat GPT üyelik fiyatı 790 TL’ye denk geliyor.

Chat GPT Fiyat Konuşması
Chat GPT Fiyat Konuşması

Şu anda sadece Professional plan bulunsa da ilerleyen dönemde farklı planlarda ekleneceği düşünülmekte, konuşulmakta. Tabii ki farklı planlardaki Chat GPT fiyatı da değişiklik gösterecektir.

Meraklısına: Burger Coin Geleceği

Chat GPT Nedir?

Chat GPT, dil algılama yöntemlerini kullanarak dediklerimizi anlayabilen, kod yazabilen ve benzeri pek çok şey yapabilen bir yapay zekadır.

YouTube video
Barış Özcan Chat GPT videosu

Kaynak: https://karadut.net/chat-gpt-nedir/

Chat GPT Kimin?

“ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen ve eğitilen bir dil modelidir.” Şeklinde bir cevap alıyoruz Chat GPT tarafından.

Sıradaki içeriğimiz: Vectavir Fiyat

Sonuç

Bu içeriğimizde Chat GPT fiyatı ne kadar, bu yapay zeka nedir ve kime aittir gibi soruları derledik.

4.7/5 - (3 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir