Vozol 10000 Puf Çekim Ne Kadar Gider?

Vozol 10000 puf çekim ne kadar gider? Vozol puff kullanıcıları, cihazlarının ne kadar süre kullanılacağını merak eder. Kullanım süresi, cihazın kapasitesi ve kullanım yoğunluğu başta olmak üzere farklı unsurlara göre değişir.

Vozol 10000 Kaç Gün Gider?

Vozol 10000, içerisinde 20 ml likit bulunduran bir cihazdır ve kullanım kapasitesi 10000 puff (nefes) şeklindedir. Ancak buradaki kullanım kapasitesi, hafif ve nazik nefesler için geçerlidir. Nefesin büyüklüğüne bağlı olarak kullanılabilir puff sayısı farklılık gösterebilir. elektronik sigara modelleri ve tüm detaylar için buharkiti.com adresinde tüm detayları öğrenebilirsiniz. 

Vozol 10000 kullanım süresi, ortalama olarak 30-35 gün arasındadır. Normal kullanımda ve hafif nefes ile kullanıcılar söz konusu ürünü yaklaşık 1 ay boyunca sorunsuz şekilde kullanabilir. Kullanımın yoğun olması veya daha büyük nefesler ile çekim yapılması durumunda ise kullanım süresi daha kısa olacaktır. VOZOL 1000 adresinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vozol Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Vozol, içerisindeki likidi ısıtarak buharlaştıran bir cihazdır. Likit içerisindeki nikotin ve aromalar buhar üzerinden kullanıcılara ulaştırılır. Likit bittiğinde ise bu aromalar ve nikotin kullanıcılara ulaştırılamaz. Vozol bittiğinde, aroma yerine yanık tadı gelmeye başlar. Bu tat geldiğinde kullanıcıların cihazı atmaları ve kullanmamaları gerekir.

Cihaz içerisindeki likit bir pamuk üzerinde yer alır. Pamuktaki likit coil üzerinden ısıtılır ve kullanıcılara buhar verilir. Likit bittiğinde, coil ıslak kalamaz ve buradaki ısı nedeniyle coil yanar. Yanık tadının gelmesinin nedeni de bu durumdur.

Vozol 10000 Doldurulabilir Mi?

Vozol 10000, tek kullanımlık bir üründür. İçerisindeki likit bittiğinde cihaz kullanım ömrünü tamamlamış olur ve bir daha kullanılamaz. Zaten ürünün kendisi de “disposable” yani kullan at bir ürün olduğunu belirtir. Dolayısıyla likit doldurulabilir bir ürün değildir. Zira kullanımında sadece likidi bitmez, aynı zamanda coil, pamuk ve diğer bileşenleri de ömrünü tamamlar.

Bu ürünü oyla

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir