Hazır Duvar Fiyatları 2023

Bahçe İçin Hazır Duvar Fiyatları 2024

Son yıllarda bahçe duvarlarının hazır kullanılması sebebi ile bahçe için hazır duvar fiyatları 2024 araştırmaları yoğunluktadır. Bahçe duvar yapımında daha çok tercih edilen taş, tuğla ve biriket gibi materyaller doğa şartlarına zaman içerisinde dayanamayıp çatlamalar, parçalanmalar ve yıkılmalara sebebiyet vermektedir.

Daha dayanıklı ve mevsim koşullarına uyum sağlayan beton kalıplar bahçe duvarı yapımında tercih edilmeye başlamaktadır. Bahçe duvarları hem kalıp hem de farklı desenler ile doğaya uyumlu dış müdahalelere dayanıklılığından dolayı ilk sıralarda yer almaktadır.

Hazır geçmeli beton bahçe duvar panel fiyatının metre fiyatı 570 TL’den başlamaktadır. Bulunduğunuz konuma göre hazır duvar fiyatları 300 ‘TL ile 500 TL arasında değişiklik göstermesi mümkündür.

Hazır Beton Bahçe İçin Hazır Duvar Fiyatları

Bahçe için hazır duvar fiyatları firmaya, mağazaya ve ekonomi durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin fiyat skalası nakliyesinin durumuna göre de değişebilir. Firma hizmeti sağlamak için çalıştıracağı ekibi, iş yükünü ve işin tamamlanacağı süreyi de fiyatların içine dâhil etmektedir.

Bulunduğunuz şehir de hazır duvar fiyatlarını etkilemektedir. Bahçe duvarının yapılacağı mekan, malzeme, tasarım özellikleri ve kaplama özellikleri gibi faktörler de fiyat belirlemesine dâhil edilir. Güncel hazır beton bahçe duvar panel fiyatları şu şekildedir:

  • 1 m hazır beton 1 metre yükseklik 1,5 metre uzunluk için tüm malzemeler dâhilinde fiyat 157 TL’dir.
  • 1 m hazır beton 1 metre yükseklik 1 metre uzunluk için tüm malzemeler ile birlikte 115 TL’dir.
  • 1 adet hazır beton 5 cm kalınlık 50 cm yükseklik 200 cm uzunluk fiyatı 80 TL’ dir.
  • 1 adet bahçe için hazır duvar fiyatları 2024 12×12 cm kalınlık 180 cm yükseklik fiyatı ise 79 TL’dir.

İlginizi çekebilir: Antalya Gazipaşa Hal Fiyatları

Bahçe Duvar Kalıpları

Bahçe duvar kalıpları firmalara göre değişiklik gösterir. Firmaların tasarımlarından birini seçebilir ya da bahçeniz için kendi tasarımlarınızı da kullanabilirsiniz. Hem iş yerlerinde hem de evinizin bahçesinde desenli duvar kalıpları kullanılır.

YouTube video

Duvar kalıpları genellikle çelik malzemeden üretilir. Düz ve estetik görünümlü kusursuz duvarlar elde etmek için çelik duvar kalıpları bahçe için hazır duvar fiyatları 2024 incelemelerini yapabilirsiniz.

Bir diğer içeriğimiz: Etol Fort Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlere hazır duvar fiyatları ve kullanıcıların bahçelerine yaptıracakları duvarlar hakkında sorularını derleyip cevaplandırdık.

Tarlaya duvar örülür mü?

İskele kurumu yapılmayacak ise herhangi bir izin almadan duvar örebilirsiniz. Bununla beraber tabii ki öreceğiniz duvarlarda da sınırlar bulunmakta.

Duvar yüksekliği ne kadar?

Binaların yol tarafına bakan cephelerin önünde 0.50 m ve arkasında 2.00 m’yi geçemez.

Bahçe duvarı ne kadar?

Bahçe duvarlarının fiyatları malzeme tercihine, duvarın uzunluğuna, yüksekliğinin kaç metre olacağına ve malzemelerin fiyata dahil olup olmayacağına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere bahçeleriniz için hazır duvar fiyatları ve bunlara ilişkin duvar kalıpları gibi konulara değindik. Umuyoruz hoşunuza giden güzel bir içerik sunabilmişizdir. 🙂

4.8/5 - (5 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir