Bim Hazır Tavuk Döner Fiyatları
| |

Bim Hazır Tavuk Döner Fiyatları 2024

Bazı yorucu günlerde acil yemek isteğini bastıran Bim hazır tavuk döner fiyatları araştırma konusu olmaktadır. Aslında bakıldığında söz konusu hazır tavuk dönerler bazı zamanlar da ne yemek yapılacağı konusunda fikir olmadığı zamanlarda da tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra birçok farklı tarifinde beraber yapılabildiği, pilavın yanına bir dost olan bu hazır tavuk döner fiyatlarının da araştırıldığı göze çarpmaktadır.

Buna göre bakıldığında sizler de belirtilen bu araştırma konusu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazımızda Bim hazır tavuk döner fiyatları ne kadar olduğu üzerinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Hazır Tavuk Döner Fiyatları Ne Kadar?

Aslında bakıldığında ülkemiz içerisinde hemen hemen her ürüne zam geldiği bilinmektedir. Buna göre bakıldığında ise Bim hazır tavuk döner fiyatları da söz konusu bu zamlardan etkilendiği bilinmektedir. Bim marketleri içerisinde birden fazla tavuk döner satıldığı karşımıza çıkmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre elde edilen bilgiler ışığında Bim tavuk döner fiyatı ortalama olarak 14 TL ile 16 TL arasında olduğu karşımıza çıkmaktadır. Fakat söz konusu bu fiyat aralığının ise markadan markaya değişiklik gösterdiği görülmektedir.

İlginizi çekebilir: BİM Yoğurt Fiyatı

Buna göre bakıldığında yazımızın devamı içerisinde Bim hazır tavuk döner markaları ve bu markaların sahip olduğu fiyat aralığına değinilmiştir.

Sizler de bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyor ve buna ek olarak markaların hazır tavuk döner fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bim Hazır Tavuk Döner Markaları ve Fiyatları Detaylı

Aslında bakıldığında Bim marketleri içerisinde iki adet hazır tavuk dönerin satıldığı bilgisi yapılan araştırmalar sonucu elde edilmiş olan bir bilgi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Buna göre bakıldığında Bim tavuk döner fiyatı ya da başka bir anlatım ile Bim hazır tavuk döner fiyatlarında, Lezita markasının 14.90 TL’ye satıldığı görülmektedir.

Mutlaka bak: Afyon Karkas Et Fiyatları

Söz konusu bu markaya ek olarak Bim tavuk dönerininse 16.90 TL’ye satıldığı görülmektedir. Sizler de bu iki oldukça lezzetli olan hazır tavuk döneri alabilir ve fazla vakit harcamadan ısıtarak eşsiz sofralarınızda yer verebilirsiniz.

YouTube video

BİM Tavuk Döner Alternatifleri

BİM’de satılan tavuk dönere alternatif olarak tüketebileceğiniz yaprak döner, paketlenmiş hazır döner, piliç tavuk ve benzeri farklı et ürünleri bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

BİM piliç döner ne kadar?

Bim’de satılan piliç döner fiyatları 24-36 TL arasında değişiklik göstermektedir.

BİM paket döner kaç TL?

Emin döner Bim fiyatı 26.90 TL, Bim Bgrill tavuk döner fiyatı 14.90 TL,
Bim Lezita ızgara dilimli piliç fileto fiyatı 16.90 TL, Lezita iskender soslu piliç döner fiyatı 29.90 TL olarak görülmektedir.

Sonuç

Bu içeriğimizde Bim hazır tavuk döner fiyatları hakkında sizlere kısa bir anlatımda özetledik. Umuyoruz işinize yaramıştır. Afiyet olsun. 🙂

5/5 - (1 vote)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir