Battaniye Fiyatları

Deprem Sonrası Battaniye Fiyatları Ne Kadar 2024

Ülkemizde gerçekleşen son deprem sonrasında battaniye fiyatları ve buna ilişkin diğer ilk yardım, ev fiyatları gibi unsurlar artış gösterdi ne yazık ki. Zamlı olan aktif fiyatları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bütün ülkemize geçmiş olsun diliyoruz ve bu zor günlerde zam getiren insanları kınıyoruz!

Sadece Türkiye’de olmamak üzere pek çok ülkede büyük yıkımlara yol açan 7.8 şiddetindeki deprem etkisiyle yıkılan pek çok ev, zor durumda kalan pek çok aile bulunmakta. Buna ilişkin insanların ihtiyaç duyabilecekleri battaniye fiyatları ile alakalı bir içerik hazırlamak istedik.

Meraklısına: Bim Prezervatif Fiyatı

Battaniye Fiyatları 2024

Sizlere aktif battaniye fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz ancak deprem süreci devam etmesi ve bu tarz ürünlere olan talebin giderek artması sebebiyle zam süreci daha da artabilir.

Şu anda E-ticaret platformları üzerinde ortalama battaniye fiyatları 200-350 TL aralığında seyir etmekte.

Ancak depremzede kişilerin anlık olarak battaniye ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına internet üzerinden sipariş vermeleri olası değil ne yazık ki. Bu sebepten ötürü fiziksel mağazalardaki ortalama battaniye fiyatlarına bakmamız lazım.

Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlara göre battaniye fiyatları 100 TL bandından 250-300 TL aralığına yükseliş göstermiş deprem felaketi sonrasında.

Şu anda AFAD, Kızılay ve pek çok yardım ekibi desteklerini sürdürmekte ve pek çok kamp aracılığıyla depremzedeler için battaniye, yastık, yorgan, kıyafet, yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlar temin edilmekte, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmakta.

Sıradaki içeriğimiz: Bim Nugget Fiyatı

Sonuç

Bu içeriğimizde maalesef ki ülkemizde gerçekleşen deprem sonrasında zamlanan battaniye fiyatları ne kadar oldu sorusuna cevap getirmek istedik. Bütün ülkemize tekrardan geçmiş olsun.

5/5 - (1 vote)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir